Lietuvos mokyklų kvadrato varžybos

Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose. Mažieji sportininkai nugalėjo Zoknių, Ragainės, “Romuvos”, “Sandoros”, Rėkyvos progimnazijų, Centro pradinės mokyklos mokinukus ir pateko į finalą, kuris vyko 2016 11 09 “Romuvos” progimnazijoje. Įveikėme “Romuvos” progimnazijos sportininkus, bet teko nusileisti Dainų ir “Rasos” progimnazijos mokiniams ir iškovojome garbingą III-ią vietą. Medaliais ir diplomu pasipuošė šie mūsų mokyklos šaunuoliai: Matas Urbšas, Aiva Labanauskaitė (3a), Deimantė Kavaliauskaitė, Gustas Geštautas (3b), Rusnė Katkevičiūtė, Elžbieta Lukošaitytė (4b), Tėja Masiulytė, Marius Zajauskas (3c), Roberta Gaubaitė, Eitan Jakob, Kevinas Stučkus, Vilius Jucys (4a).

Sporto būrelio “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” mokytoja Irena Balčiūnaitė.